Верифікований профіль
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
11525
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • My Space
    450 000 $
    4 688 $/м²

    Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28д

    офісне приміщення
    96 м²
    сьогодні
    Продаж офісу з орендарем | вул. Василя Тютюнника, 28Д Є відеоогляд Адреса: вул. Василя Тютюнника, 28Д ЖК: Кардинал Площа: 96 м² Готовий інвестиційний офіс у сучасному житловому комплексі з чинним орендарем. Приміщення повністю облаштоване, не потребує додаткових вкладень та забезпечує стабільний орендний дохід з першого дня володіння. Ціна продажу: 450 000 $ Орендний дохід: 4 000 $ / місяць Інвестиційні показники: — Річний орендний дохід: 48 000 $ — Рентабельність (ROI): 10,67% річних — Термін окупності: 9,38 року — Формат інвестиції: пасивний дохід / готовий орендний бізнес 14 робочих місць Переговорна кімната Кухня 1 санвузол Підземний паркінг Встановлено резервне живлення о...
    Рієлтор
  • My Space
    690 000 $
    4 313 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17

    офісне приміщення
    160 м²
    сьогодні
    Продаж офісу з орендарем | ЖК «Ярград», є відеоогляд Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 15 ЖК: Ярград Площа: 160 м² Сучасний офіс у житловому комплексі бізнес-класу з продуманим плануванням та власною терасою. Об’єкт вже зданий в оренду, що забезпечує стабільний грошовий потік та готовий орендний бізнес для інвестора. Ціна продажу: 690 000 $ Орендний дохід: 7 500 $ / місяць Інвестиційні показники: — Річний орендний дохід: 90 000 $ — Рентабельність (ROI): ≈ 13,04 % річних — Термін окупності: ≈ 7,7 року — Формат інвестиції: стабільний орендний бізнес / пасивний дохід 19 робочих місць Рецепція Кабінет керівника Переговорна кімната 2 санвузли Кухня Власна тераса Підземний паркін...
    Рієлтор
  • My Space
    25 000 $
    325 $/м²

    Воздвиженська вул., 31

    приміщення для надання послуг
    77 м²
    сьогодні
    Продаж готового бізнесу під ключ – ресторан у центрі Києва, є відеоогляд. Локація: • м. Київ, Подільський р-н • туристичний центр столиці Приміщення: 77 м2, довгострокова оренда Команда: • 2 повара • 2 бармена • 1 прибиральниця Команда досвідчена, відповідальна і готова залишитись працювати з новим власником ⚙️ Обладнання: Ресторан обладнаний всім необхідним, включаючи: генератор, морозильну камеру, пароконвектомат Inox, тридверний холодильний стіл, вапо-гриль, фритюр, чотири двополочні столи з нержавійки, дві мийки, посудомийну машину, столи і стільці, плазму Samsung (50”), барну стійку, льодогенератор, барний холодильник тощо Все обладнання передається новому власнику разом із тов...
    Рієлтор
  • My Space
    635 000 $
    6 350 $/м²

    Шота Руставелі вул., 26

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    1958 рік побудови
    сьогодні
    Продаж фасадного приміщення 100м2 по вулиці Шота Руставелі. Рівне планування, великі вітрини та широкий фасад. Всі комунікаціі, 100кВт Більше інформації по телефону та на перегляді.
    Рієлтор
  • My Space
    1 200 000 $
    2 500 $/м²

    Володимирська вул., 55

    багатофункціональне приміщення
    480 м²
    2012 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу окремо розташований адміністративний будинок з діючим орендарем. Стабільний пасивний дохід. На фото - рендер. Подробиці реальному покупцеві
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: