Верифицированный профиль
1
Месяц на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
9587
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • My Space
    450 000 $
    4 688 $/м²

    Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 28д

    офисное помещение
    96 м²
    вчера
    Продаж офісу з орендарем | вул. Василя Тютюнника, 28Д Є відеоогляд Адреса: вул. Василя Тютюнника, 28Д ЖК: Кардинал Площа: 96 м² Готовий інвестиційний офіс у сучасному житловому комплексі з чинним орендарем. Приміщення повністю облаштоване, не потребує додаткових вкладень та забезпечує стабільний орендний дохід з першого дня володіння. Ціна продажу: 450 000 $ Орендний дохід: 4 000 $ / місяць Інвестиційні показники: — Річний орендний дохід: 48 000 $ — Рентабельність (ROI): 10,67% річних — Термін окупності: 9,38 року — Формат інвестиції: пасивний дохід / готовий орендний бізнес 14 робочих місць Переговорна кімната Кухня 1 санвузол Підземний паркінг Встановлено резервне живлення о...
    Риелтор
  • My Space
    690 000 $
    4 313 $/м²

    Бульварно-Кудрявская ул. (Воровского), 17

    офисное помещение
    160 м²
    вчера
    Продаж офісу з орендарем | ЖК «Ярград», є відеоогляд Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 15 ЖК: Ярград Площа: 160 м² Сучасний офіс у житловому комплексі бізнес-класу з продуманим плануванням та власною терасою. Об’єкт вже зданий в оренду, що забезпечує стабільний грошовий потік та готовий орендний бізнес для інвестора. Ціна продажу: 690 000 $ Орендний дохід: 7 500 $ / місяць Інвестиційні показники: — Річний орендний дохід: 90 000 $ — Рентабельність (ROI): ≈ 13,04 % річних — Термін окупності: ≈ 7,7 року — Формат інвестиції: стабільний орендний бізнес / пасивний дохід 19 робочих місць Рецепція Кабінет керівника Переговорна кімната 2 санвузли Кухня Власна тераса Підземний паркін...
    Риелтор
  • My Space
    25 000 $
    325 $/м²

    Воздвиженская ул., 31

    помещение для оказания услуг
    77 м²
    вчера
    Продаж готового бізнесу під ключ – ресторан у центрі Києва, є відеоогляд. Локація: • м. Київ, Подільський р-н • туристичний центр столиці Приміщення: 77 м2, довгострокова оренда Команда: • 2 повара • 2 бармена • 1 прибиральниця Команда досвідчена, відповідальна і готова залишитись працювати з новим власником ⚙️ Обладнання: Ресторан обладнаний всім необхідним, включаючи: генератор, морозильну камеру, пароконвектомат Inox, тридверний холодильний стіл, вапо-гриль, фритюр, чотири двополочні столи з нержавійки, дві мийки, посудомийну машину, столи і стільці, плазму Samsung (50”), барну стійку, льодогенератор, барний холодильник тощо Все обладнання передається новому власнику разом із тов...
    Риелтор
  • My Space
    635 000 $
    6 350 $/м²

    Шота Руставели ул., 26

    многофункциональное помещение
    100 м²
    1958 год постройки
    вчера
    Продаж фасадного приміщення 100м2 по вулиці Шота Руставелі. Рівне планування, великі вітрини та широкий фасад. Всі комунікаціі, 100кВт Більше інформації по телефону та на перегляді.
    Риелтор
  • My Space
    1 200 000 $
    2 500 $/м²

    Владимирская ул., 55

    многофункциональное помещение
    480 м²
    2012 год постройки
    вчера
    Пропонується до продажу окремо розташований адміністративний будинок з діючим орендарем. Стабільний пасивний дохід. На фото - рендер. Подробиці реальному покупцеві
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: